Upata

2,710.00ден вкл. ДДВ

Состав: 50% полиестер – 50% памук, 185 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

Ластик околу половината, држач за чекан, ергономичен дизајн, џеб на левата страна со дополнителни џебови за алат и пенкало, џеб за метро, 3 рефлектирачки ленти на ногавиците, 2 џеба на задната страна, 2 предни џеба.