Sideia

2,903.00ден вкл. ДДВ

Состав: Softshell 100% полиестер+ TPU мембрана + 100% fleece полиестер, 300 гр/м2
Достапни големини: S-4XL

Опис

2 предни џеба со патент, 1 џеб на градите со патент, прилагодливи манжетни, рефлекс траки
Достапни големини: S-4XL