Seki

Состав: 65% полиестер – 35% памук, 245 гр/м2
Достапни големини: S-4XL

Опис

2 џеба на градите, 2 вертикални рефлекс траки + 1 трака околу половината, 4 големи предни џеба, џеб за беџ, закопчување со патент