Secure Cut

5,840.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% полиестер – 35% памук, 260 гр/м2

Достапни големини: S-4XL

Опис

1 заден џеб, прилагодливи трегери со систем за брзо ослободување, ластик околу половината, флороресцентни траки, отвори од страна со патент за вентилација, страничен џеб, предни џебови.