Saw Brake

7,198.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% полиестер – 35% памук, 260 гр/м2
Достапни големини: S-4XL

Опис

Oтвори за вентилација на грбот и предната страна, појачана јака со заштитен материјал, прилагодлив појас, внатрешен џеб, заштитен материјал на рамената, рацете и горниот дел од градите, рефлектирачки траки, прилагодливи манжетни, два предни џеба