Rabat

1,888.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% памук-35% полиестер, 245 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис: 1 џеб на задната страна, ластик околу половината, држач за чекан, џеб за метро, страничен џеб, 2 предни џеба