Poligus

4,012.00ден вкл. ДДВ

Состав: 100% полиестер + COFRA-TEX мембрана + fleece 100% полиестер, 300 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 предни џеба, прилагодлива капуљача која се вади, рефлектирачки траки