Pashino

2,690.00ден вкл. ДДВ

Состав: 100% полиуретан премачкан со полиестер, внатрешност 100% полиестер, 120 гр/м2

Достапни големини: S-3XL

Опис: 2 предни џеба, 2 внатрешни џеба, прилагодлива капуљача која се вади