Mureck

3,380.00ден вкл. ДДВ

Состав: 64% памук-34% полиестер-2% еластин + делови од 100%најлон отпорни на абразија, 300 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 предни џеба со 3М рефлектирачки материјали, џеб за ситни пари, задни џебови, држач за чекан, ергономски дизајн, џебови на колената за подлошки, надворешни џебови за шајки, страничен џеб, ластик околу половината