Mombasa

2,313.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% памук-45% полиестер, 245 гр/м2

Достапни големини: S-4XL

Опис

1 џеб на градите, 2 предни џеба, џеб на задната страна, држач за чекан, џеб за метро