Marrakech

2,112.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% памук-35% полиестер, 245 гр/м2

Достапни големини: S-4XL

Опис: 2 џеба кај градите, 2 предни џеба, прилагодливи манжетни и половина, подолга задна страна, џеб за пенкало