Lefkada

3,363.00ден вкл. ДДВ

Состав: 60% памук-40% полиестер+ делови од 100%најлон отпорни на абразија, 245 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 предни џеба на градите, 2 странични џеба, материјал отпорен на абразија на лактот, прилагодливи манжетни, отвори за вентилација, џеб за телефон со E-ward материјал(спречивање на зрачење од телефонот)