Jember

2,796.00ден вкл. ДДВ

Состав: 60% памук-37% полиестер-3% еластин, 245 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 големи предни џеба, дупли џеба на задната страна, материјал со висока еластичност, држач за чекан, ергономичен дизајн, странични џебови