Javre

4,340.00ден вкл. ДДВ

Состав: 94% најлон- 6% еластин, 250 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

1 џеб на левиот ракав со патент, 2 предни џеба со патент, прилагодливи манжетни, ергономски дизајн, џеб за телефон со E-ward материјал(спречивање на зрачење од телефонот), закопчување со патент, рефлектирачки делови, широки џебови