Hagfors

3,800.00ден вкл. ДДВ

Состав: 94% најлон- 6% еластин, 250 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

Панталони со одлична удобност, 2 големи предни џеба, дупли задни џебови, држач за чекан, ергономски дизајн на нозете и коленото, рефлектирачки детали, џеб за метро, страничен џеб со двојно отварање, растеглив материјал.