Drill

2,940.00ден вкл. ДДВ

Состав: 60% памук-40% полиестер, 245 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 задни џеба, прилагодлив дел за половината, џеб за ситни пари, држач за чекан, ергономичен дизајн, џеб за пенкало, џеб за метро, страничен џеб, 2 предни џеба