Dothan

3,650.00ден вкл. ДДВ

Состав: 63% полиестер-35% памук-2%еластин, 330 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

1 заден џеб, 2 предни џеба, прилагодлив држач за чекан, ластик околу половината, ергономичен дизајн, страничен џеб, џеб за пенкало