Cyclone

6,342.00ден вкл. ДДВ

Состав: 100% полиуретан премачкан со полиестер, внатрешност 100% полиестер, 200 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 внатрешни џеба, 2 предни џеба, 3М рефлектирачка трака, 4 големи џеба на градите, прилагодливи манжетни, капуљача која се собира, дупло затварање на патентот, појачување на лактите, одлична заштита од студ , YKK патент