Chain Stop

7,200.00ден вкл. ДДВ

Состав: 65% полиестер – 35% памук, 260 гр/м2

Достапни големини: S-4XL

Опис

Опис: 1 заден џеб, ластик околу половината, флороресцентни траки, отвори од страна со патент за вентилација, страничен џеб, предни џебови