Bylot

4,320.00ден вкл. ДДВ

Состав: 100% полиуретан премачкан со полиестер, внатрешност 100% полиестер, 200 гр/м2

Достапни големини: 44-64

Опис

2 предни џеба на градите, 2 предни џеба , прилагодливи манжетни, прилагодлива капуљача која се вади со патент, прилагодливи отвори за вентилација, двојно покривање на патентот, внатрешен џеб, рефлектирачки делови