Заштитни Uv Очила 603

450.00ден вкл. ДДВ

Лесни и ергономски очила со прилагодливи рачки кои совршено лежат на вашето лице.

Тие имаат подлога за носот со што гарантираат поголема удобност. Не се гребат и не се замаглуваат и нудат UV заштита.