Зимски Пакет Premium

11,926.00ден вкл. ДДВ

Панталони Drill

  • 2 задни џеба, прилагодлив дел за половината, џеб за ситни пари, држач за чекан, ергономичен дизајн, џеб за пенкало, џеб за метро, страничен џеб, 2 предни џеба

Јакна Cyclone

  • 2 внатрешни џеба, 2 предни џеба, 3М рефлектирачка трака, 4 големи џеба на градите, прилагодливи манжетни, капуљача која се собира, дупло затварање на патентот, појачување на лактите, одлична заштита од студ , YKK патент

Чевли Danube

  • Придобивки: Без метал
  • Горен дел: Водоотпорна кожа
  • Постава: Тридимензионален микропорозен текстил, високо дишење
  • Ѓон: C07 / PU2D
  • Среден дел: Ткаенина со висока издржливост „0“
  • Заштитна капа: Поликарбонат

Дуксер со патент