Зимски Пакет Basic

4,725.00ден вкл. ДДВ

Комплет зимско одело

 • Комплет одело, палто со панталони – зимски
 • состав 65% полиестер, 35% памук
 • палто со патент, 2 странични џеба, 2 џеба на гради
 • панталони со прерамки, 2 странични џеба, 2 задни џеба, 1 џеб на гради
 • можност за избор на модел и боја

Зимски чевли Snake

 • Горен дел: водоотпорна печатена кожа + синтетика
 • Постава: air-tunel технологија за висока дишливост
 • Заштитна капа: челик
 • Среден дел: не’рѓосувачки челик
 • Ѓон: PU двојна густина полиуретан
 • Големини: 35/47