Зимски Пакет Basic

4,725.00ден вкл. ДДВ

Комплет зимско одело

 • Комплет одело, палто со панталони – зимски
 • composition 65% polyester, 35% cotton
 • zippered coat, 2 side pockets, 2 chest pockets
 • pants with straps, 2 side pockets, 2 back pockets, 1 chest pocket
 • possibility to choose a model and color

Зимски чевли Snake

 • Горен дел: водоотпорна печатена кожа + синтетика
 • Постава: air-tunel технологија за висока дишливост
 • Заштитна капа: челик
 • Среден дел: не’рѓосувачки челик
 • Ѓон: PU двојна густина полиуретан
 • Големини: 35/47